Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Разное

Під гаслом «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!» боротьба з неплатниками аліментів у Московському районі міста Харкова набирає обертів.

  • Место расположения: Харьков и область
  • Дата размещения: 2 Мар 2018
Московським відділом державної виконавчої служби міста Харків підготовлено пакет документів для проведення електронних торгів через ДП «СЕТАМ» житлового будинку, який належить злісному неплатнику аліментів. Вказане нерухоме майно незабаром буде продано з молотка та дитина отримає грошові кошти у розмірі 86 923 грн.
Також, перший день весни відзначився для мешканців Московського району не тільки складними погодними умовами, а ще й рейдом державних виконавців за адресами мешкання злісних неплатників аліментів.
Злісний неплатник аліментів, побачивши біля дверей своєї квартири державних виконавців, які попередили боржника про початок виконавчих дій, усвідомив тяжкість наслідків несплати аліментів, зв’язався з колишньою дружиною та відразу сплатив заборгованість за весь період у сумі 94 179 грн., чим відновив порушені права дитини.
Таким чином, рейд державних виконавців по ліквідації заборгованості зі сплати аліментів, під час якого здійснено вихід за адресами мешкання боржників став результативним, та змусив злісних неплатників сплатити борг у розмірі 280 717 гривень, про що того ж дня на прийомі у державних виконавців надано документальні підтвердження.
Такі масштабні заходи сколихнули свідомість мешканців району міста, злісні неплатники аліментів, які день за днем вчиняються економічне насилля над власними дітьми, викликали зневагу та обурення з боку сусідів та знайомих, які стали свідками проведення виконавчих дій.
Ти не сплатив аліменти? Пам’ятай, відповідальність не мине жодного!!!