Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Разное

Правова допомога та правові відносини у цивільних і кримінальних справах між Україною і Республікою Польща.

  • Место расположения: Харьков и область
  • Дата размещения: 11 Янв 2017
Базовим документом українсько-польського співробітництва, яким регулюються питання надання правової допомоги у цивільних і кримінальних справах є Договір між Україною і Республікою Польща про "Про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах" від 1993 року.
Обсяг правової допомоги, порядок зносин, вимоги щодо форми і змісту оформлення документів, а також особливості їх виконання, визначаються положеннями зазначеного міжнародного договору.
України та Республіка Польща надають взаємну правову допомогу щодо підготовки, пересилки та вручення документів, виконання обшуку, вилучення та видачі речових доказів, проведення експертизи, огляду, допиту сторін, свідків, експертів, підозрюваних, обвинувачених і підсудних, а також виконання інших процесуальних дій.
Слід вказати, що громадяни однієї Договірної Сторони користуються на території іншої Договірної Сторони у відношенні своїх особистих та майнових прав таким же правовим захистом, які і громадяни цієї Договірної Сторони.
Таким чином, приєднання України до Договору між Україною і Республікою Польща "Про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах" від 1993 року є одним з кроків на шляху всебічного забезпечення належного захисту прав і законних інтересів громадян та осіб, що проживають на їхніх територіях.